Vi ønsker å være en viktig bidragsyter som revisor for kunden med personlig kontakt. Våre medarbeidere er statsautoriserte og registrerte revisorer, samt andre med relevant økonomisk utdannelse.

Vi legger vekt på et godt arbeidsmiljø og faglig oppdatering, og har som målsetning å ha stabilitet blant våre medarbeidere.

Ansvarlig partner vil alltid jobbe tett mot kunden og vil være tilgjengelig når dette er ønskelig.

Her kan du lese vår personvernerklæring (GDPR)

 

Liv-Kari Høilund

Liv Kari Høilund        
Registrert revisor /
partner
Tlf: 469 40 149
livkari@hrevisjon.no

  Randi Høilund

Randi Høilund         
Statsautorisert revisor /
partner
Tlf: 995 18 647
randi@hrevisjon.no

  Gunn Heggen

Gunn Heggen
Registrert revisor /
partner
Tlf: 415 19 061
gunn@hrevisjon.no

               
Leyla Izadi Leyla Izadi   
Revisormedarbeider
Tlf: 907 01 998
leyla@hrevisjon.no
  Kristin Fjerdingby Olsen 

Kristin Fjerdingby Olsen   
Revisormedarbeider
Tlf: 990 29 294
kristin@hrevisjon.no

  Torild Sandaker

Torild Sandaker
Kontorsjef

torild@hrevisjon.no

               
Astrid Louise B. Knudsen Astrid Louise B. Knudsen   
Revisormedarbeider
Tlf: 962 29 717
Astridlouise@hrevisjon.no